Connect with us

MİGROS AKTÜEL

1-18 Eylül MİGROSKOP Bayram İndirim Kataloğu

Migroskop Bayramın tadı Migros’ta çıkar sloganıyla çıkan kataloğun ana tema kampanyası da bayram şekerlerinde sundu.

1-18 Eylül Bayram İndirim Kataloğu yayınlandı. Migroskop Bayramın tadı Migros’ta çıkar sloganıyla çıkan kataloğun ana tema kampanyası da bayram şekerlerinde sundu. MİGROSKOP ile Tek seferde 30 TL’lik bayram şekeri veya çikolatası alışverişinize Money Club Kart ile 5 Money, Mney Bonus ile 10 Money hediye! Büyük indirimlerden ise en göze çarpan 8 Eylül tarihinde 1 Litrelik Selin kolonya sadece 3 TL. 9-10 Eylül tarihlerinde geçerli olmak üzere Nestle Madlen Çikolata ise sadece 5 TL. Bayramınızı tatlandıracak yüzlerce ürün, iyi fiyat ve güler yüzlü hizmet Migros’ta
Migros; Meyve ve Sebze, Et ve Balık, Süt ve Kahvaltılık, Gıda ve Şekerleme, İçecek, Deterjan ve Temizlik, Kağıt ve Kozmetik, Bebek ve Oyuncak, Ev ve Pet gibi ürün kategorilerinde Türkiye’nin her yerinden erişilebilir bir şekilde hizmet vermektedir.
1954 – 1974 yılları arasında temelleri atılan Migros, takip eden yıllarda Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü haline gelmiştir.

Günümüzde Migros, çok geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimlerini eksiksiz olarak karşılayabilmektedir.

Migros grubu bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar sayesinde sektörde her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır.

Migros; Müşteri Odaklılık, Güvenilirlik, Duyarlılık, Liderlik, Verimlilik ve Yenilikçilik gibi değerlere çok önem vermektedir.

Continue Reading
Advertisement

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat