Connect with us

A101 AKTÜEL

11 Ağustos Perşembe, A101 Aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler indirimli?

Yeni A101 aktüel ürünler 11 Ağustos indirimli ürünleri yayınlandı .A101 Marketinin yeni fırsat ürünleri inceleyin.

11 Ağustos Perşembe, Yeni A101 Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. A101’de bu hafta hangi ürünler indirimde?

A101 Marketi, 11 Ağustos Perşembe günü satışa sunulan aktüel ürün kataloğunda yer alan indirimli ürünler arasında neler var?

Yeni bir haftaya yeni aktüel ürünlerle merhaba diyor. 11 Ağustos Perşembe günü A101 marketler zinciri geleneksek haftalık indirim kataloğunda sürprizler sizleri bekliyor.

Tüm tüketiciler her zaman en ucuzu takip ederler. Akılcı müşteriler ise takip etmekle kalmaz, onları bulup satın alırlar.

A101 siz akılcı müşterilerimiz için her hafta 5-30 arası ürünü aktüel ürün olarak çok uygun fiyatlara satışa sunuyor.

A101 11 Ağustos 2016 günü dikkat çeken fırsat ürünleri ise şunlar; Hı-Level 43HL500 43″ Uydu Alıcılı Led TV, Toshiba 16 GB Usb Bellek, Hometech Uydu Alıcısı, Papilla Izgaracı Tava, Verda Emaye Pişir Sakla 3’lü, Dijital Baskılı Çocuk Odası Halısı, Demonte Raf 3’lü, Duvar Rafı Tekli, Araba Lazımlık ve işinize yarayacak pek çok ürün avantajlı fiyatlara A101 reyonlarında cazip fiyatlara satışda olacak.

11 Ağustos Aktüel ürünler A101 Marketinde satışa sunuldu

A101 Marketinde ürün İndirim Kampanyası Ağustos ayında başlamış durumda. A101‘de 11 Ağustos tarihleri arasındaki A101 Ürün İndirim Kampanyalarında ihtiyacınız olan tüm ürünler burada! A101 market ürünlerinde bu haftada birbirinden kaliteli ürünler sizlerle buluşacak.

A101 Ne Demektir?

A 101 kelime anlamı Kur-an’ı Kerim’de yer alan 101’inci ayetteki ticarette doğruluk, dürüstlük ve adaleti esas alma ile ilgili ayetten gelmektedir.

Ağustos ayı A101 fırsat ürünler kataloğu ilk önce ve sadece yeniaktuelurunler.com’da

A101 Ağustos 2016 aktüel ürünler kataloğu indirimlerinde televizyonlar, tekstili ürünleri, oyuncaklar, mobilya dekorasyon ürünleri, otomobil aktüel ürünleri, küçük ev aletlerinden oluşan bir set ve ikincisi %50 indirimli olarak karşımıza çıkıyor.

Aktüel Ürün Nedir?

Spot ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Bu ürünler limitli sayıda olup, çok kısa zamanda yüksek kalitesi ve düşük fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize A101 tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.

A101 bu ürünleri satışa sunarken sürekli satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüel ürünleriyle de günlük yaşantınızın her anına değer katmayı amaçlamaktadır. Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük ev aleti ya da yatak örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüel ürünler grubunda da A101için üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini yaşayabilirsiniz.

Aktüel kataloğu için detaylı bilgi almak için A101 MARKET resmi sitesine bakabilirsiniz.

A101 KATALOG Siteye gitmek için tıklayın 

 

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat