Connect with us

A101 AKTÜEL

13 Ağustos Cumartesi, A101 Aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler indirimli?

13 Ağustos Cumartesi Yeni A101 aktüel ürünler için indirimli ürünleri yayınlandı .A101 Marketinin yeni fırsat ürünleri inceleyin.

13 Ağustos Cumartesi, Yeni A101 Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. A101’de bu hafta hangi ürünler indirimde?

A101 Marketi, 13 Ağustos Cumartesi günü satışa sunulan aktüel ürün kataloğunda yer alan indirimli ürünler arasında neler var?

Yeni bir haftaya yeni aktüel ürünlerle merhaba diyor. 13 Ağustos Cumartesi günü A101 marketler zinciri geleneksek haftalık indirim kataloğunda sürprizler sizleri bekliyor.

Tüm tüketiciler her zaman en ucuzu takip ederler. Akılcı müşteriler ise takip etmekle kalmaz, onları bulup satın alırlar.

A101 siz akılcı müşterilerimiz için her hafta 5-30 arası ürünü aktüel ürün olarak çok uygun fiyatlara satışa sunuyor.

13 Ağustos Cumartesi Aktüel ürünler A101 Marketinde satışa sunuldu

A101 Marketinde ürün İndirim Kampanyası Ağustos ayında başlamış durumda. A101‘de 13 Ağustos tarihleri arasındaki A101 Ürün İndirim Kampanyalarında ihtiyacınız olan tüm ürünler burada! A101 market ürünlerinde bu haftada birbirinden kaliteli ürünler sizlerle buluşacak.

13 Ağustos Cumartesi A101 Aktüel Bu hafta öne çıkan ürünler

  • Samsung Galaxy S5 Mini Akıllı cep telefonu
  • Vestel Şimşek Tip Elektirkli Süpürge
  • Vestel Perivilla 4 bıçaklı doğrayıcı
  • Bebek nevresim takımları
  • Preimer seramik saç düzleştirici
  • Preimer saç kurutma makinası
  • Preimer traş makinası
  • Nexus çift kişilik yatak örtüsü
  • HI-LEVEL Çift girişli USB Bellek 16 GB Smart

A101 Ne Demektir?

A 101 kelime anlamı Kur-an’ı Kerim’de yer alan 101’inci ayetteki ticarette doğruluk, dürüstlük ve adaleti esas alma ile ilgili ayetten gelmektedir.

13 Ağustos Cumartesi A101 fırsat ürünler kataloğu ilk önce ve sadece yeniaktuelurunler.com’da

A101 Ağustos 2016 aktüel ürünler kataloğu indirimlerinde televizyonlar, tekstili ürünleri, oyuncaklar, mobilya dekorasyon ürünleri, otomobil aktüel ürünleri, küçük ev aletlerinden oluşan bir set ve ikincisi %50 indirimli olarak karşımıza çıkıyor.

Aktüel Ürün Nedir?

Spot ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Bu ürünler limitli sayıda olup, çok kısa zamanda yüksek kalitesi ve düşük fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize A101 tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.

A101 bu ürünleri satışa sunarken sürekli satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüel ürünleriyle de günlük yaşantınızın her anına değer katmayı amaçlamaktadır. Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük ev aleti ya da yatak örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüel ürünler grubunda da A101için üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini yaşayabilirsiniz.

Aktüel kataloğu için detaylı bilgi almak için A101 MARKET resmi sitesine bakabilirsiniz.

A101 MARKET Siteye gitmek için tıklayın 

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat