Connect with us

BİM AKTÜEL

16 Ağustos Salı, BİM AKTÜEL ürünler kataloğu yayınlandı

16 Ağustos Salı günü satışa sunulan BİM AKTÜEL ürünler kataloğunda yer alan indirimli ürünlerin analizi ve güncel kataloğu yayınlandı.

16 Ağustos Salı , Güncel BİM AKTÜEL ürünler kataloğunda hangi ürünler bu hafta indirimli? Bim mağazaları, 9 Ağustos ayında yenilenen BİM dergisinde hangi ürünler var?  Bim 16 Ağustos Salı Aktüel kampanyaları neler?

16 Ağustos Salı geleneksel Bim mağazalarında bu hafta Salı günü en avantajlı fırsat ürünü ne,16 Ağustos Salı BİM’de bu hafta neler var? İşte öne çıkan tüm aktüel ürünlerin liste ve fiyatları sizin için bu haberimizde.

16-ağustos-salı-bim-aktüel

BİM 16 Ağustos Salı aktüel ürünler kataloğu indirimleri incelememize başlıyoruz. BİM’de bu hafta neler var, BİM aktüel 16 Ağustos Salı gelecek ürünleri neler.

16 Ağustos Salı BİM AKTÜEL Ürünler Kataloğu incelememizde öne çıkan aktüel ürünleri ve avantajlı fiyatlarını listeleyelim;

  • Efor Üzüm Sirkesi 2000ml 3,25 TL
  • Demonte Limon Sosu 2000ml 2,95 TL
  • Fıçı Extra Hazır Turşu Salamurası 3000ml 4,45 TL
  • Seğmen Defne Yaprağı 10g 0,95 TL
  • Seğmen Tane Karabiber 250g 13,95 TL
  • Seğmen Limon Tuzu 400g 2,95 TL
  • Paşabahçe Cam Turşu Kavanozu 5 Litre 8,90 TL
  • Paşabahçe Cam Turşu Kavanozu 3 Litre 7,90 TL
  • Paşabahçe Cam Turşu Kavanozu 1 Litre 1,25 TL

Bim marketleri

1995 yılında 21 mağazayla ticarete başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Aktüel ürün (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2015 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde iki yeni bölge merkezinin yanısıra 470 yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10,5 oranında büyüme kaydeden BİM, 2015 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 4.972 mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2015 yılında 59 yeni mağaza açarak 279 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2015 yılında ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da 59 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 140 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Aktüel kataloğu için detaylı bilgi almak için BİM resmi sitesine bakabilirsiniz.

BİM Sitesine gitmek için tıklayın 

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat