Connect with us

ŞOK AKTÜEL

17-23 Ağustos ŞOK AKTÜEL ürünleri neler?

Geleneksel hale gelen ŞOK Marketin ŞOK AKTÜEL Çarşamba kampanyası hız kesmeden devam ediyor. Çarşamba’dan geçerli uygulanacak Aktüel ürünler neler?

Geleneksel hale gelen ŞOK Marketin ŞOK AKTÜEL Çarşamba kampanyası hız kesmeden devam ediyor. Çarşamba’dan geçerli uygulanacak Aktüel ürün satışlarını Türkiye genelindeki tüm ŞOK MARKET‘lerde satışa aynı anda sunulacak. Fırsatları kaçırmamak için ŞOK AKTÜEL ürün kataloğunu inceleyin.

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan ŞOK yeni bir haftaya yeni aktüel ürünlerle merhaba diyor. 23 Ağustos’a kadar geçerli olan ürün kataloğunu sizler için hazırladık. ŞOK marketler zinciri geleneksek haftalık indirim kataloğunda sürprizler sizleri bekliyor.

Tüketiciler her zaman en ucuzu takip ederler. Akılcı müşteriler ise takip etmekle kalmaz, onları bulup satın alırlar.

ŞOK, Müşterileri için her hafta 5-30 arası ürünü aktüel ürün olarak çok uygun fiyatlara satışa sunuyor.

ŞOK Aktüel Ürün Nedir?

Aktüel ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Bu ürünler limitli sayıda olup, çok kısa zamanda yüksek kalitesi ve düşük fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize ŞOK tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.

ŞOK aktüel ürünleri satışa sunarken sürekli satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüel ürünleriyle de günlük yaşantınızın her anına değer katmayı amaçlamaktadır. Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük ev aleti ya da yatak örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüel ürünler grubunda da ŞOK için üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini yaşayabilirsiniz.

Aktüel kataloğu için detaylı bilgi almak için ŞOK MARKET resmi sitesine bakabilirsiniz.

ŞOK MARKET Siteye gitmek için tıklayın

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat