Connect with us

ŞOK AKTÜEL

17 Aralık ŞOK AKTÜEL Haftasonu indirimlerini kaçırmayın

Şok aktüel ürün kataloglarında bu hafta yeni fırsatlar var. Şok market indirimli ürünleri hafta sonu fırsatlarında yer alan ve herkes tarafından sevilen ürünler Şok ile indirime giriyor.

Herkes ŞOK’ta… Hasbro playskool maviş fil 39,90 TL olarak sizlerle oluyor. Bir diğer üründe Gezer bay/bayan kışlık terlik 13,90 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor. Sinbo ürünleri de bu sayfada bulunuyor: Sinbo saç kurutma makinesi 39,90 TL’den ve Sinbo tırnak bakım cihazı 19,90 TL’den sizlerle olacak olan ürünler ve ayrıca Sinbo ayak bakım cihazı 19,90 TL’den alıcısını bekleyecek.

17 Aralık Şok aktüel kataloglarında kadife alt 12,90 TL’den, Tonilato sıcak su torbası 6,95 TL’den satılacak. Aksesuarlı kürklü ev botu 16,90 TL olarak satılacakken şardonlu termal bay/bayan/çocuk çorabı 4,95 TL fiyatı ile bu hafta sonu Şok Market’te bulunacak.

Bay/bayan yün çorap 2,95 TL olarak sizlerle olacakken desenli tay tüyü koltuk örtüsü 12,90 TL’den satılacak. Son olarak ise Gokidy sallanan sevimli salyangoz 5,95 TL olarak bu hafta sonu Şok aktüel haftasonu ile sizlerle olacak. Daha fazlası için incelemelerimize bakabilirsiniz.

17 aralık hafta sonu Şok aktüel ürünlerinde bu hafta yeni muhteşem indirimler sizlerle olmaya devam ediyor. Cillit bang yağ çözücü sprey 750ml + kir çözücü sprey 750ml 10 tl olarak sizlerle buluşacak ancak ve ancak bu fiyattan bu ürünü almak için yapmanız gereken bir şey var. O da 25 tl ve üzeri alışveriş…

Şok’ta 25 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız bu ürünün fiyatı 18,90 TL’den 10,00 TL’ye iniyor ve bu ürünü inanılmaz indirim ile alıyorsunuz. Sayfa devamında Şok neler sunmuş bunların incelemesi ile devam edelim. Şok aktüel kataloglarında patates kg fiyatı 0,95 TL olarak satılacak kuru soğan ise kg olarak 0,85 TL’den sizlerle olacak.

Kış aylarının vazgeçilmezi portakal ise kg fiyatı 1,49 TL’den sizlerle ve son olarak yerli muz 3,99 TL kg fiyatı ile Şok Market hafta sonu 17 aralık fırsatlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Şok bu hafta sonunda gördüğünüz gibi güzel indirimler sunuyor. Sizler de bu indirimleri mutlaka inceleyin.

Aktüel kataloğu için detaylı bilgi almak için ŞOK MARKET resmi sitesine bakabilirsiniz.

ŞOK KATALOG Siteye gitmek için tıklayın 

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat