Connect with us

HAKMAR AKTÜEL

18 Ağustos HAKMAR AKTÜEL ürünlerin özellikleri ve fiyatları açıklandı.

HAKMAR AKTÜEL ürünler kataloğu 18 Ağustos Perşembe günü satışa sunuldu. Yer alan indirimli ürünlerin analizi ve güncel kataloğu yayınlandı.

Hakmar 18 Ağustos 2016 günü dikkat çeken indirimli ürünler ise ; Gold Termos Yemek Çelik, Simay Emaye Tencere 16cm, Sinbo Şarjlı Saç Kesme Makinesi, İmran Çatal Kaşık Takımları, Aprilla Kulak Burun Kıl Alma Aleti, Premier Işıklı Epilasyon Aleti, Oyuncak Büyük İnşaat Seti 3’lü, Badminton Seti gibi beklediğiniz pek çok ürün yeni haftada Hakmar mağazalarında %50 lere varan indirimlerle satışa sunuluyor.

18 Ağustos Perşembe, Güncel HAKMAR AKTÜEL ürünler kataloğunda hangi ürünler bu hafta indirimli? Bim mağazaları, 11 Ağustos ayında yenilenen HAKMAR dergisinde hangi ürünler var? HAKMAR 11 Ağustos Perşembe Aktüel kampanyaları neler?

18 Ağustos Perşembe günü HAKMAR mağazalarında bu hafta Perşembe günü en avantajlı fırsat ürünü ne, 18 Ağustos Perşembe HAKMAR ’da bu hafta neler var? İşte öne çıkan tüm aktüel ürünlerin liste ve fiyatları sizin için bu haberimizde.
hakmar aktüel 18 ağustos

hakmar aktüel 18 ağustos

HAKMAR Gıda ve HAKMAR Mağazacılık yapmış oldukları farklı operasyonlardan dolayı yönetimlerini ayırarak, Pendik Güllübağlar Mahallesi’nde depo ve merkez ofislerini kurmuştur. Kısa sürede birçok alanda üretime geçmesi, kendi kurumsal yapısı ve şirket kültürünü oluşturması, ticari ilişkisi olan firmalarla iş ortaklığında bulunması, faaliyet alanı dışında ticaretten kaçınması, ürün satışlarında hammadde fiyatlarının artışında da azalışında da müşteriye güven aşılamasıyla, yaptıkları işin bilincinde ve sağlam temeller üzerine kurdukları bu organizasyon; kısa sürede istikrarlı bir şekilde sektörde söz sahibi ve sektöre yön veren bölgesel firmalar arasında aranılan marka olmasını sağlamış ve halkımızın güvenini kazanmıştır.

HAKMAR Mağazacılık, Discount Mağazacılık sektörünü analiz ederek en avantajlı yönlerini benimsemiş, geçmişten gelen deneyimiyle kendine özgü farklılıklar katarak, her biriminde uyumluluk ve güven esaslı bir organizasyonu hayata geçirmiştir.

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat