Connect with us

A101 AKTÜEL

A101 AKTÜEL 3 Eylül Cumartesi kataloğunda neler var?

A101 aktüel ürünlerinde Kurban Bayramı gezmelerinde misafirlerinize ikram edebileceğiniz şekerlemeler, çikolatalar ve draje ürünlerinde uygun fiyat ve kalite bir arada olmaya devam ediyor.

3 Eylül 2016 Cumartesi A101 aktüel ürün kataloglarında hafta sonu indirimleri devam ediyor. A101 aktüel hafta sonu indirimleri Kurban Bayramı özel sayfası ile geliyor… “Bayram Neşesi Her Eve, A101 Fırsatları Her Cebe” sloganı ile tebessüm oluşturan sayfada, Vince 314 gr prolin çikolata 314gr 8,95 TL’den sizlerle.

A101 marketleri şimdiden bu ürünleri satmak için raflara koymuş durumda, çevremizde pek çok A101’de bu ürünler bugünden satılıyor. Bu ek bilgiden sonra devam edelim.

Vince markalı olarak bütün fındıklı sütlü çikolata 550gr 9,95 TL’den sizlerle. Yine bir ek bilgi, Vince ürünleri oldukça leziz bu yüzden bu konuya dikkat edebilirsiniz. Torku Flora sütlü – bitter madlen çikolata 240gr 8,95 TL olarak satılacak bir başka ürün oluyor. TORKU lezzetleri A101’de olmaya devam ediyor. Torku Nice Gold dolgulu Antep fıstıklı pralin çikolata 252 gr 11,95 TL ile gönülleri fethediyor. Devam… Toffifee karamelli bütün fındıklı sütlü çikolata 125 gr 6,95 TL’den sunuluyor.

A101 ürünlerinde Kurban Bayramı gezmelerinde misafirlerinize ikram edebileceğiniz şekerlemeler, çikolatalar ve draje ürünlerinde uygun fiyat ve kalite bir arada olmaya devam ediyor. Ayrıca bu hafta sonu kataloğunda efsane lezzetler de var. Lokum ve Türk kahvesi de unutulmamış vaziyette ve Osmanlı Şerbeti de bu sayfada sizlerle. Gerçekten geleneksel bir bayram yaşamak istiyorsanız bu ürünleri öneririz.

Bayramlarda sevdiklerinize ve misafirlerinize tatlılar ikram etmeyi ve iyi dilekler almayı unutmayın diyerek incelememizi sonlandırıyoruz. Yeni hafta kataloglarında buluşana dek, iyi hafta sonları…

Aktüel kataloğu için detaylı bilgi almak için A101 MARKET resmi sitesine bakabilirsiniz.

a101 Aktüel Sitesi 

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat