Connect with us

A101 AKTÜEL

A101 Market, 28 Haziran fırsat ürünlerini yayınladı

A101 28 Haziran günü Dekoratif ayna 3’lü ve Toka çeşitleri de sunmuş olmakla beraber Kolye çeşitleri ve İnci kolye set gibi şık ürünleri de bünyesine katarak market raflarına yerleştirmiş oluyor.

A101 market, akıllara indirimin anlamını ve ne demek olduğunu getiren pek çok özel etkinlik yapıyor. Perşembe günlerinin yıldızı, haftanın her gününün indirim marketi olan A101’in 28’i itibarıyla sunacağı ürünlerini gösteren kataloglar görücüye çıktı ve biz de incelemeye aldık.

Yine adını yükseklere yazdıran A101; kampanyaları ile müşterilerini sevindirmesini çok iyi biliyor.

A101 aktüel, en güncel ve en yeni fırsatları sunan özel bir seri ile geliyor. 28 Haziran A101 kataloglarında gerçek anlamda indirimin ne demek olduğunu öğreniyoruz. Basılı görsel sayfalar ve net sayfalar ile incelemelerimizi genişlettiğimizde gördünüz ki A101 yine yapmış…

Bu denli büyük bir market bu denli muhteşem fırsatlar… Adeta mahallemizin marketi ve ama aynı zamanda ülkemizin de marketi… Bu anlamda perşembe günü gelmesi beklenen ürünlere yakından bakalım.

A101 Market 28 Haziran 2018 aktüel ürün kataloglarında bulunan ve pek çok kişi tarafından merak edilen ürünleri inceledik. Sosyal medyayı sallayan bu ürünlerin neler olduğunu görsel inceleme sayfalarında daha detaylı olmak üzere anlattık.

Haberlerimiz ve incelemelerimiz şeffaf şekilde yapıldığından ürün fiyatlarına yazılarımızda yer vermedik bunun yerine isimleri ve indirimin ne denli kaliteli olduğuna yer verdik. Görüyoruz ki A101 aktüel 28 haziran itibarıyla da fırsatları ile sevindirecek. Bu anlamda şimdi sizlerle kısa bir ürün detayı ve ardından ise detaylı bir inceleme metni ile devam edelim.

Toshiba 43L2863DAT 43” Full HD Smart LED Tv
Hi-Level 40” uydu alıcılı Full HD LED Tv
GoSmart Bluetooth kulaklık
GoSmart şekilli kulaklık
GoSmart araç şarj cihazı
GoSmart çift uçlu makaralı şarj kablosu
GoSmart şarj kablosu
Xiaomi Mi Band 2 akıllı bileklik Global versiyon)
Aynalı banyo dolabı 73x60x14cm
Ayakkabı rampası
Ayakkabı dolabı 90x70x93cm
Attlas akülü vidalama
LAV çay seti 12 parça 170cc


Continue Reading
Advertisement

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat