Connect with us

BİM AKTÜEL

Bim 5 Haziran 2018 Salı Aktüel Ürünler Kataloğu

Yaz yaklaşıyor. Bim market bu hafta Bim 5 Haziran 2018 Salı Aktüel Ürünler Kataloğunda ağırlıklı olarak güneş ürünlerini satışa çıkartmış bulunmakta. Her yaz olduğu gibi bu yaz sezonu da Bim aktüel kataloğunda çok geniş bir ürün yelpazesi sizlere sunuluyor. Çocuklara özel ürünlerde olmazsa olmazlardan. Her keseye uygun güneş ürünleri ile güneşin zararlı etkilerinden korunabileceksiniz.

Vakit kaybetmeden Bim aktüel katalog incelememize başlayalım.

Bim 5 Haziran 2018 Salı Aktüel Ürünler Kataloğu

Öncelikle çocuklar için özel olarak geliştirilen ürünlere göz atalım. Çünkü güneşin etkilerinden en çok çocukları korumamız gerekiyor. 200 ml. Çocuk Güneş Spreyi Garnier Ambre Solaire ;37,50 TL. Nivea Çocuk Nemlendirici Güneş Sütü; 27,90 TL. 200 ml. Tokalan Güneş Kremi Çocuk; 19,90 TL’den satışa sunuluyor.

Yetişkin ürünler kategorisinde; 200 ml. Koruyucu Güneş Spreyi Garnier Ambre Solaire; 34,90 TL. 200 ml. Garnier Ambre Solaire Bronzlaştırıcı Güneş Yağı; 24,90 TL’den satışa sunuluyor. 200 ml. Nivea Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Sprey; 27,90 TL. Nivea Hassas Koruma Güneş Losyonu; 31,90 TL’den satışa sunuluyor. 50 ml. Diadermine Güneş Koruyucu Krem; 25,90 TL. Tokalan Güneş Koruyucu Krem; 14,90 TL. Otacı Güneş Kremi Havuç ve Kakao Yağı; 11,90 TL, Tokalan Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Sprey; 14,90 TL, 60 ml. Tokalan Koruyucu Yüz Kremi; 14,90 TL’den satışa sunuluyor.

Yaza özel ürünler

Yazın deniz ürünleri de vazgeçilmezimiz. Bim aktüel bunu da düşünerek birbirinden güzel ürünleri bu hafta sizlerin beğenisine sunuyor. Desenli Plaj ve Makyaj Çantası; 8,95 TL, Deniz Patiği Çocuk; 12,90 TL.
Lionesse Saç Fırçası; 6,95 TL, Dermokil Vücut Losyonu ve Çantası;19,90 TL. Marseillais Banyo ve Duş Jeli; 7,90 TL. Elidor Ekpress Bakım Spreyi; 9,95 TL’den satışa sunuluyor.

Bu hafta ürünleri ağırlıklı olarak güneş ile ilgili olduğu için sizler ile yararlı bir kaç bilgi paylaşmak istiyoruz.

• Bebek ve küçük çocuklar, doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakılmamalıdır, 3 yaş altındaki çocuklar ise kısa süreliğine ve iyi korunarak güneşe çıkarılmalıdır.

• Güneş ışınlarının en yoğun hissedildiği öğle saatlerinde güneşe çıkmaktan kaçınılmalı, gölgelik alanlar tercih edilmeli ve öğle sıcağında, 11:00 – 15:00 arasında gölgede geçirilmelidir.

• Güneşe çıkmadan önce, mutlaka cilt tipi ve rengine uygun faktörde güneş kremi uygulanarak gün içerisinde düzenli olarak tekrarlanmalıdır. Güneşe çıkılırken açık renkli giysiler, şapka ve gözlük gibi koruyucu kıyafetler kullanılmalı. Özellikle saçları yetişkinlere oranla daha seyrek olan küçük çocuklara mutlaka şapka takılmalı. Ense kısmı uzun şapkalar tercih edilmeli.

• Özellikle yüzme, kurulanma, spor ve terleme sonrasında, güneş koruyucu ürün mutlaka yenilenmeli. Kulaklar, ense, eller ve ayakların üst kısımları unutulmamalı. Eğer çocukların yüzleri ve parmakları nemli bezlerle temizleniyorsa, bu esnada da UV korumasını azalttığı unutulmamalı, yeniden koruyucu sürülmelidir.

İyi alışverişler dileriz.

Mcafee

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat