Connect with us

HAKMAR AKTÜEL

Hakmar Marketlerinde 8 Eylül-30 Eylül arasında şenlik var

8 Eylül -30 Eylül 2016 tarihleri arasında HAKMAR AKTÜEL ürün kataloğu muhteşem indirim kampanyaları ile birlikte yayınlandı.

Hakmar 8 Eylül Perşembe günü mağazalarında indirimli olarak satışa sunacağı fırsat ürünleri belli oldu. Vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik ürünlerde her hafta kampanyalar hazırlayan Hakmar marketleri bu haftada okulların yakın zamanda başlayacak olması nedeniyle öğrencilerin okul ihtiyacı olan ürünlerde %50 lere varan muhteşem indirimler mevcut.

Toptan fiyatına parekende satışın adresi olan Hakmar mağazalarında bu hafta sadece çocukların okul ihtiyaclarına yönelik ürünlerde kampanyalar bulunmakta.8 Eylül-30 Eylül 2016 Tarihleri arasında HAKMAR AKTÜEL Ürünleri

Ucuz marketler arasında yer alan Hakmar mağazalarında 8 Eylül 2016 indirim günlerinde herkesi sevindirecek okul ürünlerinde cazip indirimler bulunuyor.

Hakmar aktüel ürün kataloğunda yer almakta olan kampanyalı ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı sayıda satışa sunulacağından hızlı bir şekilde tükenecektir. Hakmar Market’te alışverişlerinizi uygun fiyatlara yapabilmek için 08.09.2016 tarihinde Hakmar mağazalarına uğramayı unutmayın.

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat