KİPA AKTÜEL 12 Eylül -29 Eylül arasındaki indirimli ürünleri açıklandı.

12 Eylül -29 Eylül arasındaki indirimli ürünler 32 sayfalık Kipa Aktüel ürünler kataloğunu yeniaktuelurunler.com ayrıcalığı ile sitemizden inceleyebilirsiniz.

KİPA AKTÜEL 12 Eylül -29 Eylül arasındaki indirimli ürünleri açıklandı.

12 Eylül -29 Eylül arasındaki indirimli ürünler KİPA Marketi Kampanyası Eylül ayının sonuna kadar devam edecek. KİPA AKTÜEL’de 12 Eylül – 29 Eylül tarihleri arasındaki KİPA Ürün İndirim Kampanyalarında ihtiyacınız olan tüm ürünler burada! KİPA market ürünlerinde bu haftada birbirinden kaliteli ürünler sizlerle buluşacak.

Kipa Aktüel Extra 12-29 Eylül Aktüel İndirim kataloğu yayınlandı. En hesaplı okul alışverişi yapabileceğiniz Kipa marketlerinin bu sayısında çocuklar için çok cazip kampanyalar bulunmakta. Üstelik kırtasiye malzemelerindeki kampanyanın yanı sıra 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 0 faiz 9 taksit imkanı da sunulmakta. Çanta kırtasiye seti kız erkek çocukları seçenekleriyle birlikte 19,99 TL. İçerisinde kırtasiye malzemeleri bulunmakta. Kırtasiye malzemelerinin yanı sıra okul ayakkabısı, okul pantolonu, okul beyaz T-shirt, kız çocuk babeti de bulunmakta. Fiyatları ise oldukça uygun.

32 sayfalık Kipa Aktüel ürünler kataloğunu yeniaktuelurunler.com ayrıcalığı ile sitemizden inceleyebilirsiniz.
Yazar: YENİ AKTÜEL

Marmara Üniversitesi edebiyat mezunu olan yazar şuanda profesyonel olarak editorlük yapmaktadır. İlgili alanları teknoji ve indirim fırsatlarını takip etmektir. Şuan aktif olarak Yeni Aktüel Ürünler sitesinin editörlüğünü yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir