Connect with us

KİPA AKTÜEL

Kipa Marketleri, KİPA AKTÜEL 12 Ağustos-1 Eylül İndirimleri Açıklandı.

KİPA Marketleri KİPA AKTÜEL ürünler kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan indirimli ürünlerin analizi ve güncel fiyatları sizin için araştırdık.

KİPA Marketinde ürün İndirim Kampanyası Ağustos ayında başlamış durumda. KİPA AKTÜEL’de 12 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasındaki KİPA Ürün İndirim Kampanyalarında ihtiyacınız olan tüm ürünler burada! KİPA market ürünlerinde bu haftada birbirinden kaliteli ürünler sizlerle buluşacak.

32 sayfalık Kipa Aktüel ürünler kataloğunu yeniaktuelurunler.com ayrıcalığı ile sitemizden inceleyebilirsiniz.

KİPA MARKETLERİ

1992 yılında, 100 iş adamının girişimiyle İzmir’de kurulan Kipa, bugün 21 şehirde her hafta 1,5 milyon kişiye kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar ile keyifli alışveriş deneyimi sunuyor.Bugün Kipa, 12 ülkede faaliyet gösteren, yaklaşık 520.000 kişiye istihdam sağlayan, her hafta milyonlarca müşteriye hizmet veren dünyanın en büyük perakende şirketlerinden biri olan Tesco’nun bir parçası.2003 yılında İzmir’deki 5 mağazayla yola çıkan Kipa, bugün İstanbul, Ankara ve İzmir gibi Türkiye’nin en büyük üç şehri de dahil olmak üzere, 20 şehirde 168 mağazayla her hafta yaklaşık 1,5 milyon müşteriye hizmet veriyor.6 binden fazla kişiye istihdam sağlayan Kipa, Türkiye perakende sektöründeki en büyük işverenlerden biri

KİPA Aktüel ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Bu ürünler limitli sayıda olup, çok kısa zamanda yüksek kalitesi ve düşük fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize A101 tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.

KİPA bu ürünleri satışa sunarken sürekli satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüel ürünleriyle de günlük yaşantınızın her anına değer katmayı amaçlamaktadır. Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük ev aleti ya da yatak örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüel ürünler grubunda da A101için üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini yaşayabilirsiniz.

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat