Connect with us

REAL AKTÜEL

Real Market 1 Eylül-14 Eylül Bayram İndirimleri Açıklandı

Real Aktüel Kurban Bayramı için birçok üründe %30 indirim yaptı. İndirim kataloğunu incelemeden bayram alışverişi yapmayın.

Real Marketleri 1Eylül – 14 Eylül tarihleri arasındaki büyük indirmi başladı. 32 sayfalık Real Aktüel indirim kataloğunu incelemeden alışveriş yapmayın.

Real, Balık, Et ve Et Ürünleri, İçecek, Kuru Gıda ve Konserve, Meyve ve Sebze, Süt Ürünleri, Şekerleme Ürünleri, Unlu Mamuller, Ayakkabı, Deterjan, Elektronik Ürünler, Ev Tekstili, Ev ve Mutfak Aksesuarları, Giyim, Kamp ve Bahçe Ürünleri, Kırtasiye, Kozmetik, Oto ve Hırdavat, Oyuncak ve Spor Ürünleri gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermektedir ve yıl içinde oldukça sık şekilde gerçekleştirdiği çeşitli indirim ve promosyon kampanyalarıyla tüketicilere sürekli avantaj sağlamaktadır.Real Hipermarketler Zinciri A.Ş. 1998 yılında Türkiye’de kurulmuştur ve takip eden yıllar boyunca izlediği kalite politikasıyla Türkiye’nin vazgeçilmez hipermarketler zinciri haline gelmeyi başarmıştır.

Real gerek müşteri ilişkileri servisinden nakit para otamatlarına gerekse bedensel engelliler ve sağlık sorunu olanlar için tekerlekli sandalyeden çocuk bakım odalarına kadar insanların hayatını kolaylaştıracak her detayı önceden düşünerek hizmete dönüştürmüştür. Bu eşine az rastlanan duyarlılık sayesinde, sunulan hizmetler yalnızca alışverişi değil, hayatı da kolay ve keyifli hale getirmiştir.

Real, gıda ürünleri seçim ve tedariğinde gıda güvenliğine çok fazla dikkat etmektedir ve gıda güvenliğinde sıfır hatayı amaçlayan TSE onaylı HACCP Sertifikası, Türkiye’deki hipermarketler arasında ilk olarak Real’de bulunmaktadır.

Ulaşım kolaylığı, geniş otoparkları ve müşteri ilişkileri bölümünün yanı sıra, modern ve çağdaş iç tasarımıyla, sıcak bir alışveriş atmosferi yaratarak müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

İstanbul (Kartal, Beylikdüzü, Ümraniye, Fulya, Merter, Bayrampaşa), Ankara (Bilkent ve Etlik), Kocaeli (Gebze,İzmit), Adana, Konya ve Antalya illerinde olmak üzere toplam 13 mağazası ile “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle çalışmaktadır.

 

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat