Connect with us

ŞOK AKTÜEL

ŞOK AKTÜEL ürünlerinde 13 Ağustos Cumartesi haftasonu büyük indirim

Haftasonları satışa sunulan ŞOK AKTÜEL ürünler kataloğunda yer alan indirimli ürünlerin analizi ve güncel kataloğu yayınlandı.

Güncel Şok Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. ŞOK’ta 13 Ağustos Cumartesi haftasonu hangi ürünler indirimde?

13 Ağustos Cumartesi günü satışa sunulan aktüel ürün kataloğunda yer alan indirimli ürünler arasında neler var?

ŞOK yeni bir haftaya yeni aktüel ürünlerle merhaba diyor. 16  Ağustos’a kadar geçerli olan ürün kataloğunu sizler için hazırladık. ŞOK marketler zinciri geleneksek haftalık indirim kataloğunda sürprizler sizleri bekliyor.

Tüm tüketiciler her zaman en ucuzu takip ederler. Akılcı müşteriler ise takip etmekle kalmaz, onları bulup satın alırlar.

ŞOK siz akılcı müşterilerimiz için her hafta 5-30 arası ürünü aktüel ürün olarak çok uygun fiyatlara satışa sunuyor.

6 Ağustos, Yeni Şok Aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler bu haftasonu indirimli?

yeniaktuelurunler.com’un sizler için hazırladığı diğer ŞOK AKTÜEL ürünler için tıklayın

Aktüel Ürün Nedir?

Spot ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Bu ürünler limitli sayıda olup, çok kısa zamanda yüksek kalitesi ve düşük fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize ŞOK tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.

ŞOK aktüel ürünleri satışa sunarken sürekli satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüel ürünleriyle de günlük yaşantınızın her anına değer katmayı amaçlamaktadır. Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük ev aleti ya da yatak örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüel ürünler grubunda da ŞOK için üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini yaşayabilirsiniz.

ŞOK Marketler Ticaret A.Ş’de Şok kalite çemberi, reyonlarda satışa sunulan ürünlerin satın almadan müşteri tarafından tüketilene kadar geçen tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetine ve ürün güvenliğine odaklanarak hareket edilmesini amaçlamaktadır.

ŞOK MARKETLER Ticaret A.Ş. ‘nin “Şok kalite çemberi” sürdürebilir kalite anlayışı içinde Avrupa Birliği’nin RAPEX (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, şeffaflık, risk analizi, sürekli araştırma ve bilimsel işbirliği ve tüketicinin bilinçlendirilmesi gibi entegre bir “Kalite ve Ürün Güvenliği yaklaşımı “ üzerine kurulmuştur.

Aktüel kataloğu için detaylı bilgi almak için ŞOK MARKET resmi sitesine bakabilirsiniz.

ŞOK MARKET Sitesine gitmek için tıklayın

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat