Connect with us

ŞOK AKTÜEL

Şok Market 13 Haziran 2018 Çarşamba Aktüel Ürünler Kataloğu

Ramazan Bayramına ve Babalar gününe sayılı günler kala merakla beklenen Şok Market 13 Haziran 2018 Çarşamba Aktbüel Ürünler Kataloğu yayınlandı.

Ramazan Bayramına ve Babalar gününe sayılı günler kala merakla beklenen Şok Market 13 Haziran 2018 Çarşamba Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı.

Şok market haftalardır Ramazan Bayramına özel ürünleri satışa sunmuştu. Bu hafta da yine bayrama özel şeker ve çikolata ürünleri ağırlıklı olarak yer alıyor. Ayrıca Babalar gününe özel bakım ürünleri de bizleri bekliyor.

Şok Market 13 Haziran 2018 Çarşamba Aktüel Ürünler Kataloğu

Sıcaklardan bunalmaya başladığımız şu günlerde hepimize iyi gelecek bir ürün Şok Marketlere gelmiş bulunuyor.

Dijitsu Vantilatör 79,90 TL‘den satışa sunuluyor. Ayarlanabilir zamanlayıcısı sayesinde serinlik siz ne kadar süre isterseniz  o kadar çalışır. Ergonomik dizayn, Şık görünüm, Modern tasarım, Güvenli kullanım, Sessiz çalışma, Az elektrik tüketimi, Metal ızgara ve Yüksek kaliteli motor özelliklerine sahip 2 yıl garantili ürüne 6 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.

Arzum Seramik Tabanlı Ütü 79,90 TL’den satışa sunuluyor. Yüksek Dirençli Seramik Tabanlı ekstra kaygan, çizilmeye karşı yüksek dirençli yüzeye sahip ütünüz kumaş üzerinde mükemmel bir buhar dağılımı sağlar.

Halatlı Tavan Sarkıt Lamba 29,90 TL‘den satışa sunuluyor.

Kumsal marka tava ve tencereler bu hafta da Şok Market Çarşamba Aktüel kataloğunda yer alıyor. Paslanmaz çelik Hisar marka çatal, kaşık ve bıçak çeşitleri Şok Market 13 Haziran 2018 Çarşamba Aktbüel Ürünler Kataloğunda yer alıyor. Hisar Paslanmaz çelik Çay Kaşığı;1,95 TL’den satışa sunuluyor. Hisar Yemek Kaşığı;2,95 TL. Hisar Yemek Çatalı;2,95 TL. Hisar Tatlı Kaşığı;2,50 TL’den satışa sunuluyor.

Şok Market Çarşamba Aktüel kataloğu 2. Sayfa 

13-19 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak olan Şok Market Çarşamba Aktüel kataloğu devamında; Baskılı Halı 29,90 TL. GoKidy Uzaktan Kumandalı Araba 79,90 TL. 2 Katlı Oyuncak Bulaşıklık 7,95 TL’den satışa sunuluyor.

Her gün düşük fiyatlarla Şok yeter de artar. Şok Market 13 Haziran 2018 Çarşamba Aktüel Ürünler Kataloğu devamında Babalarımıza özel hediye seçenekleri Şok aktüel kataloğunda yer alıyor.

Şeker tadında bir bayram için Şok yeter de artar.

Şeker tadında bir bayram için Şok yeter de artar. Şok Market 13 Haziran 2018 Çarşamba Aktüel Ürünler Kataloğu devamında Ramazan Bayramı için çeşitli şeker, lokum çeşitleri Şok aktüel kataloğunda yer alıyor.

Şeker tadında bir bayram için Şok yeter de artar.

Bayrama ne pişirsem diyenlere Şok yeter de artar.

Ramazanda paylaşmak için Şok yeter de artar.

İyi bayramlar dileriz.

POPÜLER KATALOGLAR

balıkesir araç kiralama bingöl evden eve nakliyat